Pondělí

28. listopadu 2022

Nyní

Zítra

Svátek má

Uděláme opět vše pro další rozvoj Trutnova a jeho prosperitu

22. 9. 2022 Komerční sdělení

page.Name
Vážení spoluobčané, včera odpoledne jsme se symbolicky rozloučili v našich městských sadech s létem, ale také jsme tím uzavřeli předvolební setkávání a jedno volební období. Děkujeme za to, že jste přišli, a to nejenom včera, a diskutovali s námi.

Hlavně však děkujeme za Vaši důvěru, díky níž a plnění slibů, které jsme si předsevzali, jsme mohli uplynulých 24 let přetvářet naše město z toho neúhledného a zašedlého, v místo pro plnohodnotný život občanů všech generací. Zda to bylo hodně nebo málo, musíte posoudit Vy, co zde žijete. Myslím ale, a slýchám to často i z úst těch, kteří mají možnost srovnání se životem v jiných městech, že se nemáme za co stydět.

Před námi jsou těžké časy, ale jsme připraveni pomoci Vám je ustát. Stejně tak jsme připraveni dostát svému programu, který populisticky neslibuje, co není reálné splnit, ale je garancí toho, že uděláme opět vše pro jeho další rozvoj a jeho prosperitu. Vychází z prokazatelných zkušeností a je podložen nezpochybnitelnými výsledky!

V komunálních volbách volíme ty, kteří jsou nám z hlediska správy věcí veřejných nejblíže, a proto bychom měli při našem rozhodování přemýšlet o tom, komu jí svěříme. Zda těm, co slibují jednoduchá a rychlá, avšak nereálná řešení nebo těm, o jejichž výsledcích se dlouhodobě přesvědčujeme ve svých každodennostech, a můžeme je posoudit nejenom dle mimořádností, které neočekávaně vstoupily do našich životů. Ale i pro jejich překonání a udržení trendu rozvoje, jakmile pominou, jsou zárukou zase jenom prokazatelná zkušenost a odpovědný přístup dobrého hospodáře.

Na závěr Vás tedy ještě jednou prosím, přijďte v pátek a v sobotu všichni k volbám a nenechte svůj hlas propadnout, protože potom ztratíte kontrolu nad tím, komu jste důvěru ovlivnit budoucnost vlastně dali.

Volte dle svého předsevzetí a svých priorit!

Ing. arch. Michal Rosa
starosta