Teamgymová sobota se zlatou tečkou pro Spartak
30. října 2024
7 snímků
V kategorii 0 se představilo sedmičlenné družstvo nejmladších závodnic pod vedením trenérek Veroniky Baťkové a Elišky Krejčí. Jednalo se o premiérový teamgymový závod trutnovských dívek. Za své vystoupení si odvezly ceny za 13. místo.
V odpoledních hodinách se představilo družstvo Hany Jarošové a Dany Machové. Děvčatům za hezky předvedené série cviků náleželo 9. místo. Poprvé si vyzkoušela na závodech salta z trampolínky a přemety vpřed na akrobacii. A to bez pádu!
V kategorii Tria I si v podvečerních hodinách zazávodila dvě družstva trenérek Věry Sáblíkové, Kamily Čermákové, Šárky Svaté a Jiřího Matušky. Jako první se předvedlo áčko. Jeho výkony ohodnotila porota známkami, se kterými děvčata obsadila 5. místo. Hned po áčku se předvedlo družstvo Trio B. Za své cvičení s vyšší obtížností a bez většího zaváhání si vysloužilo vysoké bodové ohodnocení, a tak trutnovská děvčata vystoupala na stupínek nejvyšší a s úsměvem na tváři si převzala medaile a ceny za první místo.
Nyní se budou gymnastky Spartaku soustředit na závody Českého Poháru v Příbrami 2. listopadu a hned další víkend 9. a 10. listopadu se představí na závodě v domácí hale ZŠ Komenského.
(bog, tz-lor)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: archiv oddílu