Putovní pohár zůstal po dvanácti letech doma. Slaví Srdíčko!
31. května 2026
60 snímků
„Na skvěle připraveném trávníku se za slunečného počasí sešlo deset úžasných týmů malých fotbalistů a fotbalistek. Děti do všech zápasů vletěly s obrovským nasazením a touhou dávat góly,“ vyprávěla Radomíra Viková z MŠ Srdíčko, která turnaj organizuje společně se sportovním klubem SK HSM.
Odměnu za své výkony si odnesly všechny týmy, ale právě pro pořádající školku to byl velký fotbalový okamžik. Po dlouhých dvanácti letech se totiž putovní pohár vrátil zpět do ročního držení Srdíčka.
„Nicméně výsledky v tomto případě nejsou tím nejdůležitějším. Hlavním cílem celé akce bylo ukázat dětem radost z pohybu, týmové spolupráce a sounáležitosti se svými vrstevníky. Díky všem, kteří se podílejí na organizaci této krásné akce s dlouholetou tradicí,“ uzavřela Radomíra Viková.
(bog, tz-rvi)
redakce@trutnovinky.cz
Foto: Kateřina Svobodová