VIADUKT U RÁDIA (Foto: Jaroslav Mazáč)
MATES Zdravá výživa (Foto: Ctibor Košťál)
(pac, tz)
Trutnovinky.cz
VODA PŘI PRŮTRŽI MRAČEN ZAPLAVILA NĚKOLIK ZAHRAD, SKLEPŮ A SILNICčlánek vytvořen 14. 06. 2012, přečetlo si ho 6416 lidí Trutnov - Včerejší večerní průtrž mračen způsobila problémy na několika místech. Voda totiž zaplavila několik sklepů a zahrad. Pod vodou se octila také silnice pod viaduktem u Rádia. Na Kryblici v ulici K Poříčské stráni se utrhl kus svahu i se stromem. Větší škody zatím nebyly hlášeny. Podívejte se na fotografie.
Hasiči včera krátce před sedmou hodinou večer pomáhali s čerpáním vody ze sklepů na několika místech - například ve Fialkové ulici, Vodní ulici a ve Volanově. Když se potom znovu mohutně rozpršelo, museli také do ulic Ostrčilova, Zásobní a Novodvorská. Všude zasahovali kvůli čerpání vody.
VIADUKT U RÁDIA (Foto: Jaroslav Mazáč) MATES Zdravá výživa (Foto: Ctibor Košťál) (pac, tz) Trutnovinky.cz |
reklama Čtěte víceNejčtenější zprávyTRUTNOVU VLÁDNOU DRAČÍ SLAVNOSTI. ZAČALY...PŘI KÁCENÍ STROMŮ NATLAČIL KAMION...BIKE HALL CONTEST LETOS V ČESKÉ REŽII:...AUTOBUS PRUDCE ZABRZDIL, NĚKOLIK CESTUJÍCÍCH...MATKA S PŘÍTELEM ŠESTILETÉMU SYNOVI...AUTO VJELO NA ŽELEZNIČNÍM PŘEJEZDU PŘÍMO...SIEMENS OTEVŘEL VE VOLANOVĚ NOVOU HALU,...CHCE TO TRPĚLIVOST. VŠECHNO MÁ SVŮJ ČAS,...Textová reklamaKavárna Kolonáda hledá brigádníky servírka/číšník na letní sezonu. Praxe v oboru vítána. Příjemné prostředí, nekuřácká kavárna. Životopisy zasílejte na emailovou adresu: dan@xantipa.in
|
© 2005 - 2013 Trutnovinky.cz Všechna práva vyhrazena